Gelin sizi ileri teknolojiye taşıyalım

Günümüzde teknolojinin hayatımızda girmediği alan hemen hemen kalmamıştır. Fırından uzay gemilerinde kullanılana kadar tüm cihazlar görevlerini yerine getirmek için bir yazılım çalıştırırlar. Aynı katagorideki cihazlar donanım olarak benzer olmalarına rağmen, onları diğerlerinden üzerlerinde çalışan yazılım farklı kılar.
Bilgisayarlarınızda da yazılımlar farkındalık yaratırlar. İşinizin doğru ve hızlı yapılması bu programların kabiliyetlerine bağlıdır. İhtiyacınız doğrultusunda hazırlanan bir program, çalışanlarınızı maksimum performansa taşıyacaktır.
Firmamız bu konuda muhasebe yazılımlarından kiosk yazılımlarına kadar geniş bir yelpazede ihtiyaçlarınıza özel yazılım üretir.

Haberler

18

Mar
Ankara Yenimahalle 6. bölge Tapu Kadastro müfürlüğü için yapmış olduğumuz tapu otomasyon sistemi Ankara valiliği tarafından plaketle ödüllendirildi.

Servisler

1. Programlama

İşletmelerin ihtiyacları doğrultusunda yazılım hazırlamaktayız. İşletmelerin genellikle el ile yaptıkları ve piyasada bu çözüme yönelik hazır program bulunmayan konularda, iş akışına uygun olarak kod üretmekteyiz.

2. Danışmanlık

Bilgi teknolojileri alanında danışmanlık ve kontrollük hizmetleri

3. İş Programlaması

MS Project ve Primavera programları ile iş akış programlarının hazırlanması ve kaynak hesaplamalarının yapılması.

4. Web Tasarımı ve Bulundurma Hizmetleri

Her türlü statik ve dinamik web sayfalarını kodlamaktayız.

5. Yerel Ağlar

Bakır, Fiber ve kablosuz ağların kurulması ve işletilmesi.

6. Teknik Servis

Bilgisayar, ağ ve yan ürünlerinin tamir, bakım ve güncellenmesi konusunda hizmet vermekteyiz.

Ana Sayfa

Ana Sayfa

Ana Sayfa

Cart

  • No products in the cart.